Resp. mixų turnyras "Telše-2015"

Dešimtasis turnyras džiugino saule, nuprausė lietumi, apdalino medaliais bei taurėmis ir dovanojo puikią nuotaiką

Rugpjūčio pradžioje ( 2015 08 8 – 9) Telšių teniso kortuose dešimtąjį kartą sužaistas respublikinis tradicinis mišrių dvejetų teniso turnyras, kurio iniciatorius ir pagrindinis organizatorius buvo ir tebėra VŠĮ „Telšių teniso kortai“ direktorius Sigitas Motuzas.

Jame rungėsi trisdešimt dvejetų, buvo žaidžiama trisdešimt dviejų dalyvių lentelėje. Dauguma turnyro dalyvių buvo senjorų amžiaus, telšiškiai sulaukė svečių iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Gargždų, Šilutės, Kėdainių, Skuodo, Utenos. Viena tenisininkė net iš Rygos atvyko. Tad turnyras tapo vos ne tarptautiniu. Įdomu tai, kad turnyre žaidė net septyni šeimyniniai dvejetai:  Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai iš Šilutės, Genovaitė ir Kęstas Sinskai bei jų sūnus Dainius su žmona Rasa iš Gargždų, Ina ir Arūnas Pušniai iš Panevėžio, Violeta ir Saulius Stripeikos iš Vilniaus, Lina ir Edvardas Šmitos iš Skuodo ir Vilma bei Dalius Drungos ( jie žaidė Žemaitijos sostinėje pirmąjį kartą) iš Utenos.

Visiems dalyviams kepinant saulei, o sekmadienį šiek tiek nuprausus lietui teko sužaisti po penkis susitikimus, buvo nustatytos visos vietos nuo pirmos iki paskutinės, kaip ir kasmet nepašykštėta prizų. Visiems turnyro dalyviams įteikti atminimo medaliai, čempionai ir prizininkai apdovanoti taurėmis.

 

 

Savotiška turnyro įdomybe tampa klaipėdiškė Rūta Kaikarienė. Ji jau kelintą kartą tampa turnyro čempione, tačiau jos partneriai keičiasi. Šiemet ji žaidė su palangiškiu Vytautu Indreika ir finale rezultatu 6 : 1, 6 : 3, įveikė telšiškius Edvardą Laurinavičių  ir Vidą Antanavičienę bei tapo čempionais. Puiku, kai dama gali rinktis šaunius partnerius.

Dėl trečios vietos žaidė telšiškių Elės Kakanauskienės ir Aivaro Andrijausko dvejetas prieš kaunietę Onutę Dalsjo ir telšiškį Juventą Radzį. Elė ir Aivaras laimėjo rezultatu 6 : 0, 7 : 6 ir džiaugiasi trečiąja vieta.

Taip pat buvo įteikti paguodos prizai už penktą, devintą ir septynioliktą vietas. Penktos vietos prizą pelnė telšiškės Virginijos Svotienės ir vilniečio Jono Leškevičiaus dvejetas. Garbaus amžiaus sulaukęs ( septyniasdešimtmetis) Jonas stebino visus savo preciziškai tobulu žaidimu, iš kurio daugeliui buvo verta pasimokyti. Devintos vietos paguoda džiaugėsi šilutiškiai G. ir R. Mėgelaičiai, septynioliktos vietos paguodos prizą pelnė telšiškis Vytautas Banys ir kaunietė Jūratė Monkevičienė.

Kortų direktorius S. Motuzas, kartu su Telšių teniso klubo „Impulsas“ prezidentu E. Laurinavičium savo ruožtu įteikė dar trejetą neoficialių paguodos prizų. Jie įteikti ketvirtą vietą užėmusiems J. Radziui ir O. Dalsjo – kažkaip nepatogu, kai prizais džiaugiasi trečia ir penkta vieta, o ketvirtoji lieka be nieko...

Uteniškiai D ir V. Drungos nusipelnė lyderių dėmesio, nes beveik visus savo pralaimėtus susitikimus pralaimėdavo minimaliu rezultatu – vieno taško skirtumu. Tad juos buvo būtina paskatinti siekti pergalės ateinančiais metais.

Taip pat prizas įteiktas ir priešpaskutinę – dvidešimt devintą vietą užėmusiems  Gitanai Jančauskienei ir Pranui Dunauskiui už sugebėjimą nepaisant pralaimėjimų džiaugtis turnyru. Beje, visi turnyro dalyviai buvo gana aukšto lygio žaidėjai, kurie demonstravo gražų bei įdomų žaidimą ir sugebėjo mėgautis juo nepaisant rezultatų...

Rezultatai

Pagrindinė lentelė

Top 16

Paguoda

19-30 vietos