V.Giedraičio teniso turnyras

Penktasis turnyras V. Giedraičiui atminti ir „tylios šypsenos“ nominacija

Telšių „Impulso“ tenisininkai jau penktąjį kartą metus užbaigė surengdami mišrių dvejetų turnyrą, skirtą klubo įkūrėjui ir pirmajam treneriui Vytautui Giedraičiui atminti.

Žaidžiama buvo trečiąjį gruodžio šeštadienį ( 2015 12 19), susidarė penkiolika dvejetų, kurie rungėsi  pasiskirstę į tris pogrupius, vėliau pogrupių nugalėtojai aiškinosi dėl prizinių vietų. Šį kartą jokių dramatiškų situacijų nebuvo. Pirmąją vietą užėmė Virginija Svotienė ir Rimantas Kupstys užtikrintai apžaidę kitus du į finalą patekusius dvejetus, antri liko Elė Kakanauskienė ir Virginijus Songaila, treti Aistė Marija Pakarklytė – Ubartienė ir Vasilijus Saniukas.

Smagiai pažaidę tenisininkai vakarojo „Lisitėjos“ kavinėje, kur išklausė klubo veiklos metinę ataskaitą, pasidalino rajono čempionato apdovanojimus, be to buvo įteiktos aštuonios nominacijos klubo nariams.

Klubo gyvenime kaip ir kasmet buvo pergalių, pralaimėjimų, išvykų bei kitokių įvykių. Liūdna, bet šiemet dėl karščių rajono čempionate neaktyvios buvo moterys. Nebuvo sužaistos nei moterų dvejetų, nei moterų vienetų varžybos. Į mišrių dvejetų varžybas jas, ko gero, „atsitempė“ vyrai. Priminsime, kad šiemet rajono vyrų čempionu tapo Simonas Kakanauskas, senjorų amžiaus grupėje nenugalimas buvo Rimantas Kupstys. Vyrų dvejetų varžybas laimėjo  Romas Šarkauskas su Vaclovu Pikturna, mišrių dvejetų varžybose nenugalimi buvo  Vida Antanavičienė su Algiu Strauka.

Nominacijos teikiamos  nuoširdžiai atsižvelgiant tenisininkų charakterio savybes ir nuveiktus darbus. Štai, Saulius Jukna apdovanotas už tylią šypseną. Šis tenisininkas niekada audringai nereiškia savo jausmų. Net kai varžybų metu užverda aistros, jis viską stebi ir sau ramiai šypsosi. Kai žaidžia pats irgi, nesvarbu laimi ar pralaimi, jo veido nepalieka rami gera šypsena.

Raimundas Budnikas apdovanotas už gerą širdį – jis visada pavaišina klubo bičiulius obuoliais ar dar kuo nors, pakviečia po varžybų „nusiplauti prakaitą“ ir išsivanoti savo pirtyje.

Už atsidavimą tenisui nominuota Virginija Svotienė – ji ne tik stengiasi nepraleisti nė vienų varžybų, kurias organizuoja „Impulso“ tenisininkai, bet nuolat vyksta savo iniciatyva į įvairius turnyrus Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje ir kitur.

Už profesionalumą nominuotas V. Songaila – jis ne tik pats itin profesionaliai žaidžia – tapęs antruoju treneriu (po V. Giedraičio) jis išmokė žaisti nemažą būrį dabartinių tenisininkų ir vis dar juos treniruoja.

Klubo „pipirai ir druska“ – už „išmislus“ pelnę nominaciją  R. Antušas ir E. Laurinavičius. Šie vyrai visada stengiasi kuo nors paįvairinti klubo gyvenimą.

Ištikimąja porele nominuota Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas. Jie nominuoti už ištikimybę vienas kitam, mat klubo rengiamame respublikiniame mišrių dvejetų turnyre jau dešimtį metų žaidžia kartu.

Už rūpestingumą nominuota Vida Antanavičienė, kuri visada rūpinasi, jog klubo nariai varžybų metu nepritrūktų gaivinančių gėrimų bei skanėstų, be to puikiai moka skaičiuoti.

Vytautas Zaleckis nominuotas už perspektyvą – jis visada turi tikslą ką nors apžaisti, žaisti geriau ir tiksliau.

Išsidalinę apdovanojimus ir nominacijas tenisininkai smagiai pavakarojo, prisiminė V. Giedraitį bei aptarė ateinančių metų planus.