Telšiai - Minsk Mazowiecki

Svečiai iš Lenkijos gėrėjosi Žemaitijos sostine

Pirmąjį liepos savaitgalį (2016 07 2 – 4) Telšių „Impulso“ tenisininkai sulaukė bene toliausiai nuo Žemaitijos sostinės gyvenančių savo bičiulių - Lenkijos  Minsk Mazowiecki miesto tenisininkų. Svečių buvo vienuolika, aštuoni vyrai ir trys moterys. Šeštadienį Telšių teniso kortuose jie sužaidė draugišką mačą su mūsiškiais. Žemaitijos dievai pasirūpino, kad būtent tą dieną nelytų tad žaidimo nuotaikos gamta nesugadino (šiaip jau ir penktadienį ir sekmadienį mūsų laukus debesys uoliai laistė).

Žaidimas vyko taškas į tašką, buvo sužaista šešiolika susitikimų. Nedideliu skirtumu rezultatu 9 : 7 laimėjo svečiai.  Iš viešnių tik viena panoro pasirungti su telšiškėmis. Buvo žaidžiami vienetų ir dvejetų susitikimai.

Du kartus pergale pasidžiaugė Elė Kakanauskienė. Ji vienetų susitikime įveikė viešnią iš Lenkijos Joanną Roguska rezultatu 6 : 1, 6 : 2  taipogi laimėjo dvejetų susitikimą žaisdama poroje su Viktoru Katarskiu įveikę Joanną ir Pawel Roguski rezultatu 6 : 4, 6 : 0. Vienetų susitikime pergale džiaugėsi telšiškis Vacys Meižys, įveikęs patį Minsk Mazoviecki teniso klubo prezidentą  Jaceką Zbikovskį, ir Vytautas Kibickas nugalėjęs svečią Hubertą Chrzanovski. Dvejetų susitikimus laimėjo Elijaus Noreikos ir Sigito Motuzo, V. Kibicko ir V. Katarskio, E. Noreikos ir Rimanto Antušo dvejetai.

Telšiškiai S. Motuzas ir R. Antušas ( būtent jiems prezidentaujant prieš dvyliką metų buvo susidraugauta su Minsk Mazowieki tenisininkais)  pasveikino svečius su pergale ir įteikė jiems originalų kalvio – tautodailininko Svajūno Šežiko iš metalo sukurtą prizą, vaizduojantį teniso raketę. Padėkos žodį tarė ir dovaną klubui įteikė Minsk Mazowiecki teniso klubo prezidentas J. Zbikovski (prezidentu jis tapo neseniai pakeitęs savo tėvą Maciej Zbikovski) bei apdalino visus žaidėjus atminimo dovanėlėmis.

Svečiai pasiliko Žemaitijos sostinėje ir sekmadienį nes norėjo apžiūrėti atjaunėjusį miestą. Jiems buvo surengta apžvalginė ekskursiją po Telšius, taipogi lenkų tenisininkai paplaukiojo plaustu po Masčio ežerą.