Vasaros sezono uždarymo teniso varžybos

Telšių tenisininkai kaimynų padedami uždarė vasaros sezoną

Įpusėjus rugsėjui, gražų saulėtą šeštadienį ( 2016 09 17) Telšių teniso kortuose sužaistas mišrių dvejetų turnyras, skirtas vasaros sezono uždarymui. Nežinantiems priminsime, kad vasarą tenisininkai žaidžia kortuose, o žiemą – salėse. Taigi, tai paskutinės šių metų varžybos po atviru dangumi. Žaidė keturiolika dvejetų šešiolikos dalyvių lentelėje. Į poras žaidėjai pasiskirstė burtų keliu. Įdomu tai, kad šiemet telšiškiams palydėti vasarą padėjo skuodiškių Edvardo ir Linos Šmitų šeima, mažeikiškiai Jurgita ir Gintas Daukšos bei Jurgita Vaičiuvienė ir Edita Gaižauskienė – taipogi mažeikiškės. Visi šie tenisininkai draugauja su „Impulso“ klubo nariais bei nuolat dalyvauja varžybose kartu su telšiškiais.

Finale susitiko Virginijos Svotienės ir Rimanto Kupsčio dvejetas su Violetos Rauktienės ir Virginijaus Songailos dvejetu. Rezultau 6 : 4,  7 : 5 laimėjo  Virginija su Rimantu ir tapo turnyro nugalėtojais. Trečią vietą užėmė Vasilijaus Saniuko ir Vidos Antanavičienės dvejetas lemiamame susitikime įveikę Elę Kakanauskienę,  žaidusią poroje su Sigitu Motuzu. Paguodos prizus už penktą vietą pelnė Dovilės Jasaitienės ir Raimundo Budniko, o už devintą vietą Indrės Abelkytės ir Artūro Gudo dvejetai.

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti  atminimo dovanėlėmis (teniso inventoriumi – kamuoliukais, apvijomis). Oficialūs apdovanojimai nebuvo teikiami, nes turnyro tikslas yra pabendrauti ir palydėti vasarą bei smagiai pažaisti.