Komercinių vyrų dvejetų teniso turnyras

Sužaistas komercinio turnyro finalas

Visą vasarą keturiolika Žemaitijos tenisininkų vyrų dvejetų (buvo dalyvių iš Palangos, Skuodo, Mažeikių ir Telšių) atkakliai mėgino vieni kitus nugalėti komerciniame teniso turnyre (buvo žaidžiama dėl piniginių prizų). Turnyro iniciatorius treneris Vytautas Kibickas, tokį turnyrą jis inicijavo jau antrą kartą. Įdomi sąlyga – dvejetą sudaro du tenisininkai, kurių amžius sudėjus negali būti mažesnis nei aštuoniasdešimt metų. Galiausiai baigiantis spaliui (2016 10 22) naujajame sporto centre „Smešas“ sužaistos turnyro finalinės varžybos. Naujuose moderniuose teniso kortuose įnirtingai susirungė V. Kibicko ir Elijaus Noreikos bei Liudo Varnelio ir palangiškio Vaidoto Stonkaus dvejetai. Žaidimas vyko taškas į tašką tačiau rezultatu 7 : 5, 5 : 7, 7 : 5 laimėjo ir 250 eurų piniginiu prizu džiaugiasi Liudas su Vaidotu.

Vytautas ir Elijus taipogi nuostolių neturėjo – liko antri ir pelnė dviejų šimtų eurų piginį prizą. Dėl trečios vietos dar rugsėjo mėnesį išsiaiškino palangiškių Tomo Višinskio ir Ramūno Stonkaus bei mažeikiškių Ginto Daukšos ir Armando Domeikos dvejetai. Trečią vietą ir šimtą penkiasdešimt eurų pelnė Gintas su Armandu.

Kol kas dar neaišku kam atiteks šimto eurų paguodos prizas paskirtas už penktąją vietą.