"Smešo" mišrių dvejetų teniso turnyras

Mišrių dvejetų turnyras „Smešo“ sporto centre

Jis buvo sužaistas paskutinį spalio šeštadienį (2016 10 29). Žaidė dvylika mišrių dvejetų šešiolikos dalyvių lentelėje. Turnyro tikslas, ko gero, buvo supažindinti „Impulso“ tenisininkus su moderniais teniso kortais. Žaidė telšiškiai, nors pritrūkus moterų, turnyre pakviestos dalyvavo dvi mažeikiškės ir viena tenisininkė iš Platelių. Į poras žaidėjai pasiskirstė burtų keliu. Žaidimas buvo tikrai smagus ir susitikimai vyko, gal ne tiek siekiant nugalėti, kiek pademonstruoti gražų žaidimą bei savo meistriškumą.

Turnyro nugalėtojais tapo Domantė Riškutė, žaidusi poroje su savo broliu Gabrieliumi. Jie lemiamame susitikime rezultatu 6 : 1, 6 : 3 įveikė Vidos Antanavičienės ir Viktoro Katarskio dvejetą. Trečia vieta džiaugiasi Rimantas Kupstys ir Ilona Vaišienė, kuriems norint tapti prizininkais, teko rezultatu 6 : 3, 6 : 7, tai breikas 10 : 8 nugalėti mažeikiškės Editos Gaižauskienės ir Vytauto Banio dvejetą. Kaip rodo rezultatas, kova buvo apylygė ir poros žaidė tikrai smagiai, siekdamos pademonstruoti savo sugebėjimus.

Taip pat buvo įteikti prizai penktą vietą užėmusiam Stefos Zaleckienės ir Aivaro Andrijausko ir devintą vietą užėmusiems mažeikiškės Jurgitos Daukšienės  ir Algio Straukos dvejetams.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti įvairiu teniso inventoriumi bei vimpilais ir tušinukais su „Smešo“ simbolika.