Turnyrai

Vasaros teniso sezono uždarymo varžybos - 2016

1. Virginija Svotienė ir Rimantas Kupstys

2. Violeta Rauktienė ir Virginijus Songaila

3. Vida Antanavičienė ir Vasilijus Saniukas

4. Elė Kakanauskienė ir Sigitas Motuzas

5. Dovilė Jasaitienė ir Raimundas Budnikas

6. Lina Šmitienė ir Edvardas Šmita

7. Jurgita Daukšienė ir Gintas Daukša

8. Laima Ežerskienė ir Valdas Lingys

9. Indrė Abelkytė ir Artūras Gudas

10.Vega Raustytė ir Renatas Žutautas

11.Stefa Zaleckienė ir Viktoras Katarskis

12. Tania Zaleckienė ir Vytautas Zaleckis

13.Edita Gaižauskienė ir Mindaugas Stankus

14. Jurgita Vaičiuvienė ir Dovydas Baublys

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pasaulio Žemaičių mišrių dvejetų teniso turnyras - 2016

1. Rūta Kaikarienė ir Liudas Varnelis

2. Onutė Blažauskaitė ir Rimantas Antušas

3. Genovaitė Sinskienė ir Dainius Sinskas

4. Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas

5. Vida Antanavičienė ir Žilvinas Baltmiškis

6. Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai

7-8. Violeta ir Saulius Stripekos

Dalė Daunorienė ir Raimundas Budnikas

9. Audronė Latuškevičiūtė ir Rimantas Kupstys

10.Elė Kakanauskienė ir Aivaras Andrijauskas

11.Dovilė Jasaitienė ir Edvardas Laurinavičius

12.Rūta Cikanavičė ir Viktoras Katarskis

13-14.Diana Girdzijauskienė ir Elijus Noreika

Sigita Mickevičiūtė ir Virginijus Songaila

15.-16.Violeta Rauktienė ir Saulius Jukna

Violeta Matulaitienė ir Juventas Radzys

17. Vilma ir Dalia Drungos

18.Aistė Marija Pakarklytė Ubartienė ir Mindaugas Stankus

19.Indrė Abelkytė ir Renatas Žutautas

20.Jurgita Daukšienė ir Vasilijus Saniukas

21-22. Lina ir Edvardas Šmitos

Tania Zaleckienė ir Algis Strauka

23-24.Virginija Svotienė ir Vytautas Jarmontavičius

Gintarė Repšaitė ir Rimantas Pavilionis

25. Sandra Činskienė ir Pranas Dunauskis

26.Lolita Staniulytė ir Algimantas Valantinas

27-28.Laima Ežerskienė ir Vytautas Barauskas

Laima Norvilienė ir Marius Jurkonis

29-30.Daiva Butėnienė ir Stasys Alimas

Stefa Zaleckienė ir Julius Kiršis

31-32.Laura Kiršienė ir Vytautas Zaleckis

Vega Raustytė ir Andrius Tribušininas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių mišrūs dvejetai - 2016

1. Vida Antanavičienė ir Žilvinas Baltmiškis

2. Elė Kakanauskienė ir Aivaras Andrijauskas

3. Lina Šmitienė ir Edvardas Šmita

4. Indrė Abelkytė ir Renatas Žutautas

5. Dovilė Jasaitienė ir Edvardas Laurinavičius

6. Sandra Činskienė ir Rimantas Antušas

7. Aniceta Zamailaitienė ir Raimundas Budnikas

8. Jurgita Daukšienė ir Vasilijus Saniukas

9. Violeta Rauktienė ir Saulius Jukna

10. Laima Norvilienė ir Rimantas Kupstys

11. Edita Plataunienė ir Virginijus Songaila

12. Edita Gaižauskienė ir Juventas Radzys

13. Jurgita Vaičiuvienė ir Dovydas Baublys

14. Vega Raustytė ir Pranas Dunauskis

15. Tania Zaleckienė ir Algis Strauka

16. Aistė Marija Pakarklytė Ubartienė ir Artūras Gudas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių moterų ir vyrų dvejetai - 2016

Moterų dvejetai

1. Vida Antanavičienė ir Laima Ežerskienė

2. Vega Raustytė ir Indrė Abelkytė

3. Sandra Činskienė ir Dovilė Jasaitienė

4. Violeta Rauktienė ir Raimonda Poleikienė

5. Elė Kakanauskienė ir Edita Plataunienė

6. Jurgita Daukšienė ir Jurgita Vaičiuvienė

Vyrų dvejetai

1. Simonas Kakanauskas ir Vasilijus Saniukas

2. Viktoras Katarskis ir Renatas Žutautas

3. Saulius Jukna ir Ramūnas Opulskis

4. Aivaras Andrijauskas ir Dovydas Baublys

5. Rimantas Antušas ir Artūras Gudas

6. Algis Strauka ir Vytautas Banys

7. Rimantas Kupstys ir Vilius Vičkačka

8. Edvardas Laurinavičius ir Vytautas Zaleckis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių moterų ir senjorų vienetai - 2016

Moterų vienetai

1. Vida Antanavičienė

2. Virginija Svotienė

3. Asta Radzienė

4. Indrė Abelkytė

5. Edita Gaižauskienė

6. Raimonda Poleikienė

7. Lauryna Jurkuvienė

8. Deimantė Riškutė

Senjorų vienetai

1. Virginijus Songaila

2. Gintas Daukšas

3.

4.

5. Rimantas Kupstys

6. Andrius Kolganovas

7. Vilius Vičkačka

8. Vasilijus Saniukas

9. Rimantas Antušas

10. Algis Strauka

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono atidarymo teniso dvejetų varžybos - 2016

1. Pranas Dunauskis ir Mindaugas Stankus

2. Dovilė Jasaitienė ir Rimantas Kupstys

3. Tania Zaleckienė ir Žilvinas Baltmiškis

4. Aistė Marija Pakarklytė-Ubartienė ir Aivaras Andrijauskas

5. Violeta Rauktienė ir Virginijus Songaila

6. Vida Antanavičienė ir Viktoras Katarskis

7. Sandra Činskienė ir Saulius Jukna

8. Saulius Pocius ir Aleksas Ivanovas

9. Virginija Svotienė ir Edvardas Laurinavičius

10.Lina ir Edvardas Šmitos

11.Indrė Abelkytė ir Artūras Gudas

12.Vega Raustytė ir Valdas Lingys

13.Ilona Vaišienė ir Vasilijus Saniukas

14.Lina ir Rimantas Antušas

15. Jurgita ir Algis Strauka

16. Vilius Vičkačka ir Valdas Bušeckis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Socialdemokratų taurė - 2016

1. Violeta Rauktienė ir Rimantas Kupstys

2. Vida Antanavičienė ir Algis Strauka

3. Sandra Činskienė ir Rimantas Antušas

4. Elė Kakanauskienė ir Vasilijus Saniukas

Dalyviai

Laima Ežerskienė ir Viktoras Katarskis

Vega Raustytė ir Raimundas Budnikas

Stefa Zaleckienė ir Sigitas Motuzas

Tania Zaleckienė ir Liudas Varnelis

Indrė Abelkytė ir Žilvinas Baltmiškis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V. Giedraičio mišrių dvejetų teniso turnyras - 2015

1. Virginija Svotienė ir Rimantas Kupstys

2. Elė Kakanauskienė ir Virginijus Songaila

3. Aistė Marija Pakarklytė-Ubartienė ir Vasilijus Saniukas

Dalyviai

Jolita Antanavičiūtė-Gedgaudienė ir Edvardas Laurinavičius

Tania Zaleckienė ir Aidas Šydeikis

Sandra Činskienė ir Gabrielius Riškus

Vytautas Zaleckis ir Mindaugas Stankus

Vida Antanavičienė ir Viktoras Katarskis

Laima Ežerskienė ir Raimundas Budnikas

Indrė Abelkytė ir Rimantas Antušas

Vega Raustytė ir Aivaras Andrijauskas

Stefa Zaleckienė ir Sigitas Motuzas

Violeta Rauktienė ir Žilvinas Baltmiškis

Indrė Rėbždaitė ir Vytautas Kibickas

Lina Šmitienė ir Edvardas Šmita

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono uždarymo teniso turnyras - 2015

1. Virginija Svotienė ir Aivaras Andrijauskas

2. Sandra Činskienė ir Edvardas Laurinavičius

3. Stefa Zaleckienė ir Rimantas Kupstys

4. Raimonda Poleikienė ir Žilvinas Baltmiškis

5. Violeta Rauktienė ir Valdas Lingys

6. Vega Raustytė ir Juventas Radzys

7. Edita Gaižauskienė ir Artūras Gudas

8. Lina Šmitienė ir Gintas Daukšas

9. Jurgita Daukšienė ir Vasilijus Saniukas

10. Rimantas Antušas ir Ričardas Zaleckis

11. Tania Zaleckienė ir Viktoras Katarskis

12. Jurgita Vaičiuvienė ir Edvardas Šmita

13. Jolita Antanavičiūtė-Gedgaudienė ir Virginijus Songaila

14. Pranas Dunauskis ir Ramūnas Opulskis

15. Vytautas Zaleckis ir Vilius Vičkačka

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių vyrų piramidės finalai - 2015

1. Simonas Kakanauskas

2. Gabrielius Riškus

3. Virginijus Songaila

4. Vytautas Kibickas

5. Rimantas Kupstys

6. Edvardas Šmita

7. Aivaras Andrijauskas

8. Edvardas Laurinavičius

9. Sigitas Motuzas

10.Tomas Brazdeikis

11.Andrius Kolganovas

12. Rimantas Antušas

13.Algis Strauka

14.Vilius Vičkačka

15.Matas Noreika

16.Algirdas Paulauskis

17.Kevinas Jančauskas

18.Gintas Daukšas

19.Saulius Pocius

20.Gediminas Stonkus

21.Juventas Radzys

22.Mindaugas Stankus

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Respublikinis mišrių dvejetų teniso turnyras "Telše-2015"

1. Rūta Kaikarienė ir Vytautas Indreika

2. Vida Antanavičienė ir Edvardas Laurinavičius

3. Elė Kakanauskienė ir Aivaras Andrijauskas

4. Onutė Dalsjo ir Juventas Radzys

5. Virginija Svotienė ir Jonas Leškevičius

6. Violeta Matulaitienė ir Viktoras Katarskis

7. Dovilė Jasaitienė ir Rimantas Kupstys

8. Lina Bagdonaitė ir Romas Kadys

9. Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai

10. Gabija Jurgaitytė ir Vitalijus Podlužnas

11. Laima Ežerskienė ir Saulius Jukna

12. Diana Girdzijauskienė ir Vilius Vičkačka

13. Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas

14. Sigita Mickevičiūtė ir Algimantas Valantinas

15. Violeta ir Saulius Stripeikos

16. Irma Stankevičienė ir Nerijus Kęstaitis

17. Jūratė Monkevičienė ir Vytautas Banys

18. Genovaitė ir Kęstas Sinskai

19. Julija Sočenava ir Arvidas Vaišnoras

20. Sandra Činskienė ir Raimundas Budnikas

21. Lina ir Edvardas Šmitos

22. Indrė Abelkytė ir Rimantas Antušas

23. Ilona Vaišienė ir Vasilijus Saniukas

24. Rasa ir Dainius Sinskai

25. Asta Radzienė ir Rimantas Kaikaris

26. Ina ir Arūnas Pušniai

27. Vilma ir Dalius Drungos

28. Vega Raustytė ir Artūras Gudas

29. Gitana Jančauskienė ir Pranas Dunauskis

30. Violeta Rauktienė ir Virginijus Songaila

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių mišrių dvejetų varžybos - 2015

1. Vida Antanavičienė ir Algis Strauka

2. Sandra Činskienė ir Rimantas Antušas

3. Violeta Rauktienė ir Sigitas Motuzas

4. Dovilė Jasaitienė ir Rimantas Kupstys

5. Rita Goštautienė ir Edvardas Laurinavičius

6. Laima Ežerskienė ir Viktoras Katarskis

7.-8. Ilona Vaišienė ir Saulius Jukna

Lina ir Edvardas Šmitos

9. Laima Norvilienė ir Raimundas Budnikas

10.Indrė Abelkytė ir Virginijus Songaila

11.Daiva Butėnienė ir Vasilijus Saniukas

12.Vega Raustytė ir Aleksas Ivanovas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių vyrų dvejetų varžybos - 2015

1. Vacys Pikturna ir Romas Šarkauskas

2. Saulius Jukna ir Aivaras Andrijauskas

3. Žilvinas Baltmiškis ir Rimantas Antušas

4. Sigitas Motuzas ir Viktoras Katarskis

5. Edvardas Laurinavičius ir Valdas Lingys

6. Rimantas Kupstys ir Juventas Radzys

7. Vasilijus Saniukas ir Raimundas Budnikas

8. Simonas Kakanauskas ir Pranas Dunauskis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso pirmenybių vyrų ir senjorų vienetų varžybos-2015

Vyrai

1. Simonas Kakanauskas

2. Tomas Brazdeikis

3. Aivaras Andrijauskas

4. Ksaveras Jančauskas

5. Rimantas Janušas

Senjorai

1. Rimantas Kupstys

2. Saulius Jukna

3. Edvardas Laurinavičius

4. Algis Strauka

5. Egidijus Mockus

6. Edvardas Šmita

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tenisininkų, žaidžiančių iki 5 metų, teniso turnyras-2015

Moterys

1. Edita Gaižauskienė (Mažeikiai)

2. Jurgita Daukšienė (Mažeikiai)

3. Donata Mickevičiūtė

4. Gileta Opulskienė

5. Renata Laivytė

6. Ingrida Golubeva (Plungė)

7. Jurgita Vaičiuvienė (Mažeikiai)

8. Indrė Rėbždaitė

9. Goda Grikšienė

Vyrai

1. Aivaras  Andrijauskas

2. Deivydas Ledinauskas (Skuodas)

3. Kevinas Jančauskas

4. Algirdas Paulauskis

5. Gytis Vertelis

6. Romualdas Braška

7. Vilius Vičkačka

8. Arvydas Rimkus

9. Matas Noreika

10.Ramūnas Opulskis

11.Vitalijus Vaičius

12.Aretas Žadeikis

13.Saulius Pocius

14.Edmundas Raštutis

15.---------

16.----------

17.Aurimas Banys

18.Gediminas Stankus

19.Egidijus Narmontas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių teniso vasaros sezono atidarymo varžybos  - 2015

1. Rita Goštautienė ir Rimantas Antušas

2. Vida Antanavičienė ir Juventas Radzys

3. Vega Raustytė ir Rimantas Kupstys

4. Elė Kakanauskienė ir Edvardas Laurinavičius

5. Dovilė Jasaitienė ir Saulius Jukna

6. Laima Ežerskienė ir Raimundas Budnikas

7. Lina Šmitienė ir Edvardas Šmita

8. Jolita Antanavičiūtė-Gedgaudienė ir Vasilijus Saniukas

9. Indrė Abelkytė ir Pranas Dunauskis

10. Violeta Rauktienė ir Algis Strauka

11. Sandra Činskienė ir Aleksas Ivanovas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V. Giedraičio teniso turnyras - 2014

1. Elė Kakanauskienė ir Edvardas Laurinavičius

2. Ilona Vaišienė ir Rimantas Kupstys

3. Violeta Rauktienė ir Saulius Jukna

Dalyviai (vietos neaiškintos)

Tania Zaleckienė ir Vasilijus Saniukas

Stefa Zaleckienė ir Aivaras Andrijauskas

Vida Anatanvičienė ir Rimantas Antušas

Vega Raustytė ir Vacys Meižys

Indrė Abelkytė ir Žilvinas Baltmiškis

Sandra Činskienė ir Juventas Radzys

Gitana Jančauskienė ir Vytautas Zaleckis

Laima Ežerskienė ir Artūras Gudas

Rita Goštautienė ir Raimundas Budnikas

Virginija Svotienė ir Algis Strauka

Daiva Butėnienė ir Viktoras Katarskis

Gaižauskienė Edita ir Gaižauskas Sigitas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono mišrių dvejetų teniso pirmenybės - 2014

1. Elė Kakanauskienė ir Žilvinas Baltmiškis

2. Virginija Svotienė ir Rimantas Kupstys

3. Violeta Rauktienė ir Virginijus Songaila

4. Tania Zaleckienė ir Algis Strauka

5. Vida Antanavičienė ir Rimantas Antušas

6. Sandra Činskienė ir Vasilijus Saniukas

7. Indrė Abelkytė ir Edvardas Laurinavičius

8. Ilona Viašienė ir Pranas Dunauskis

9. Laima Ežerskienė ir Artūras Gudas

10. Rita Goštautienė ir Vytautas Zaleckis

11.Edita Plataunienė ir Viktoras Katarskis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tenisininkų, žaidžiančių 3 metus, rudens teniso turnyras - 2014

Vyrai

1. Matas Noreika

2. Aivaras Andrijauskas

3. Deivydas Ledinauskas

4. Donatas Gibieža

5. Mindaugas Bagdonas

6. Giedrius Mickus

7. Vilius Vičkačka

8. Gediminas Stonkus

9. Edmundas Raštutis

10.Artūras Grikšas

11.Egidijus Narmontas

12.Dovydas Baublys

Moterys

1. Raimonda Poleikienė

2. Edita Gaižauskienė

3. Renata Laivytė

4. Donata Mickevičiūtė

5. Jurgita Daukšienė

6. Indrė Rėbždaitė

7-8. Oksana Adomavičiūtė

Ingrida Golubeva

9. Ieva Augustinaitė

10.Milda Ribinskienė

11.Ieva Jonavičiūtė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Piramidės finalai - 2014

1. Gabrielius Riškus

2. Aivaras Andrijauskas

3. Edvardas Laurinavičius

4. Vytautas Banys

5. Tomas Brazdeikis

6. Valdas Lingys

7. Algis Strauka

8. Matas Noreika

9. Kevinas Jančauskas

10.Artūras Gudas

11.Adrijus Činskis

12.Andrius Golubevas

13-14.Vilius Vičkačka

Donatas (Plungė)

15.Darius (Plungė)

16.Artūras Grikšas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Respublikinis mišrių dvejetų turnyras "Telše-2014"

1. Rūta Kaikarienė ir Liudas Varnelis

2. Vida Antanavičienė ir Edvardas Laurinavičius

3. Loreta Sipavičienė ir Vladas Matelis

4. Violeta Matulaitienė ir Vidmantas Bumbulis

5. Dalė Daunorienė ir Rolanas Išganaitis

6. Diana Girdzijauskienė ir Elijus Noreika

7-8. Sigita Mickevičiūtė ir Raimundas Budnikas

Laima Ežerskienė ir Virginijus Songaila

9. Virginija Svotienė ir Vytautas Indreika

10. Elė Kakanauskienė ir Arvidas Vaišnoras

11-12.Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas

Onutė Dalsjo ir Rimantas Antušas

13.Violeta ir Saulius Stripeikos

14. Ilona Vaišienė ir Saulius Jukna

15. Irma Stankevičienė ir Romas Kadys

16. Sigita Stalmokė ir Dainius Sinskas

17. Jūratė Monkevičienė ir Vytautas Banys

18. Genovaitė ir Kęstas Sinskai

19. Asta Radzienė ir Aivaras Andrijauskas

20. Kristina Gegeckaitė ir Vitalijus Podlužnas

21. Violeta Rauktienė ir Viktoras Katarskis

22. Sandra Činskienė/Renata Kolganovienė ir Artūras Gudas

23. Tania Zaleckienė ir Arvydas Gečas

24. Indrė Abelkytė ir Vasilijus Saniukas

25. Dovilė Jasaitienė ir Algis Strauka

26. Vega Raustytė ir Gabrielius Riškus

27. Daiva Živatkauskienė ir Vytautas Zaleckis

28. Lina ir Edvardas Šmitos

29. Gitana Jančauskienė ir Vaclovas Meižys

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono moterų dvejetų teniso pirmenybės - 2014

1. Virginija Svotienė ir Indrė Abelkytė

2. Sandra Činskienė ir Vega Raustytė

3. Vida Antanavičienė ir Laima Ežerskienė

4. Elė Kakanauskienė ir Gitana Jančauskienė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono vyrų dvejetų teniso pirmenybės - 2014

1. Vytautas Kibickas ir Vytautas Zaleckis

2. Vacys Pikturna ir Gediminas Činskis

3. Simonas Kakanauskas ir Rimantas Antušas

4. Sigitas Motuzas ir Artūras Gudas

5. Edvardas Laurinavičius ir Viktoras Katarskis

6. Ksaveras Jančauskas ir Aivaras Andrijauskas

7. Gabrielius Riškus ir Vasilijus Saniukas

8. Rimantas Kupstys ir Algis Paulauskis

9. Gintaras ir Virgis (Mažeikiai)

10. Andrius Golubevas ir Egidijus (Plungė)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono vyrų vienetų teniso pirmenybės - 2014

Senjorai (35+)

1. Virginijus Songaila

2. Rimantas Kupstys

3. Saulius Jukna

4. Algis Strauka

5. Edvardas Laurinavičius

6. Vytautas Banys

7-8. Gintas Daukšas

Andrius Golubevas

9. Sigitas Motuzas

10.Vasilijus Saniukas

11-12. Žilvinas Baltmiškis

Valdas Lingys

13. Vaidotas Žukauskas

14. Dainius Rusys

15-16. Vilius Vičkačka

Darius Bieliauskas

Vyrai (iki 35+)

1. Gediminas Banys

2. Matas Noreika

3. Lukas Bertavičius

4. Rimantas Janušas

5. Kevinas Jančauskas

6. Egidijus Narmontas

7. Adrijus Činskis

8. Artūras Lazdutis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono moterų vienetų teniso pirmenybės - 2014

1. Vida Antanavičienė

2. Virginija Svotienė

3. Elė Kakanauskienė

4. Tania Zaleckienė

5. Ieva Raibužytė

6. Vega Raustytė

7.-8. Ilona Vaišienė

Gabija Užemeckaitė

9. Sandra Činskienė

10. Renata Kolganovienė

11-12. Lauryna Jurkuvienė

Eva Rubinaitė

13-15. Edita Plataunienė

Gitana Jančauskienė

Ieva Augustinaitė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono teniso varžybų atidarymas - 2014

1. Vida Antanavičienė ir Artūras Gudas

2. Sandra Činskienė ir Raimundas Budnikas

3. Indrė Abelkytė ir Rimantas Kupstys

Dalyviai (vietos neaiškintos)

Lauryna Jurkuvienė ir Žilvinas Baltmiškis

Vega Raustytė ir Juventas Radzys

Dovilė Jasaitienė ir Sigitas Motuzas

Elė Kakanauskienė ir Rimantas Antušas

Rita Goštautienė ir Vasilijus Saniukas

Tania ir Vytautas Zaleckiai

Virginija Svotienė ir Vacys Meižys

Laima Ežerskienė ir Edvardas Laurinavičius

Violeta Rauktienė ir Saulius Jukna

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono berniukų teniso varžybos "Snaigė - 2014"

1. Gediminas Banys

2. Kevinas Jančauskas

3. Dominykas Gedgaudas

4. Matas Noreika

5. Gytis Žindžius

6. Adrijus Činskis

7. Modestas Gudas

8. Lukas Bertavičius

9. Audrius Strikaitis

10.Modestas Norkus

11.Jokūbas Jankauskas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių pradedančiųjų teniso turnyras -2013

Moterys

1. Renata Kolganovienė

2. Edita Plataunienė

3. Lauryna Jurkuvienė

4. Aušra Pakalnienė

5. Gabija Užemeckaitė

6. Andromeda Augustinienė

7. Vilma Adomonytė

8. Renata Laivytė

9. Guoda Grikšienė

10. Mantė Servienė

Vyrai

1. Aivaras Andrijauskas

2. Algirdas Paulauskis

3. Valdas Lingys

4. Darius Noreika

5. Gediminas Stankus

6. Andrejus Golubevas

7. Vilius Vičkačka

8. Rimantas Janušas

9. Gvidas Kenstavičius

10. Eridanas Vavilovas

11. Andrejus Pupšys

12. Donatas Gibieža

13. Dainius Rusys

14. Martynas Tamulis

15. Robertas Vidmantas

16. Artūras Grikšas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių mišrių dvejetų varžybos -2013

1. Ilona Vaišienė ir Rimantas Kupstys

2. Dalia Motuzienė ir Edvardas Laurinavičius

3. Sandra Činskienė ir Viktoras Katarskis

4. Vega Raustytė ir Rimantas Antušas

5. Laima Ežerskienė ir Aleksas Ivanovas

6. Aistė Marija Pakarklytė-Ubartienė ir Pranas Dunauskis

7. Elė Kakanauskienė ir Aivaras Andrijauskas

8. Daiva Živatkauskienė ir Algis Strauka

9. Laima Norvilienė ir Arvydas Motuzas

10. Vida Anatanavičienė ir Vytautas Zaleckis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių vyrų vienetų varžybų piramidės finalai - 2013

1. Vytautas Kibickas

2. Simonas Kakanauskas

3. Ksaveras Jančauskas

4. Virginijus Songaila

5. Rimantas Kupstys

6. Edvardas Laurinavičius

7. Algis Strauka

8. Vytautas Banys

9. Romas Šarkauskas

10. Žilvinas Baltmiškis

11. Aivaras Andrijauskas

12. Pranas Dunauskis

13. Gediminas Banys

14. Arvydas Motuzas

15. Andrius Golubev

16. Aleksas Ivanovas

17. Kevinas Jančauskas

18. Remigijus Motuzas

19. Martynas Skirmantas

20. Domininkas Rindeikis

21. Gytis Žindžius

22. Vilius Vičkačka

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių šeimų dvejetų turnyras "Telšiai - 2013"

1. Elė Kakanauskienė ir Simonas Kakanauskas

2. Stasys Jucevičius ir Tomas Jucevičius

3. Renata Antušaitė-Vavilovienė ir Rimantas Antušas

4. Gitana Jančauskienė ir Kevinas Jančauskas

5. Domantė Riškutė ir Gabrielius Riškus

6. Asta Radzienė ir Aušrius Radzys

7. Arūnas Daubaris ir Dovydas Daubaris

8. Sandra Činskienė ir Adrijus Činskis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių vaikų teniso vienetų varžybos - 2013

Mergaitės

1. Ieva Raibužytė

2. Gabija Užemeckaitė

3. Gabrielė Neštaitė

4. Eva Rubinaitė

5. Gabrielė Jurkutė

Berniukai (12 metų ir jaunesni)

1. Adrijus Činskis

2. Modestas Gudas

3. Gvidas Šarkis

4. Povilas Šlekys

5. Vilius Kelevišius

6. Tadas Serva

7. Marijus Novikas

8. Modestas Tamošauskas

Berniukai (13-18 metų)

1. Kevinas Jančauskas

2. Gediminas Banys

3. Dominykas Gedgaudas

4. Gytis Žindžius

5. Matas Noreika

6. Lukas Bertavičius

7. Modestas Norkus

8. Armondas Lukošius

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Respublikinis mišrių porų turnyras "Telše-2013"

Masters grupė

1. Dalia Motuzienė ir Vytautas Kibickas

2. Dana ir Tomas Butvilai

3. Rūta Kaikarienė ir Liudas Varnelis

4. Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai

5. Sonata Jurkševičienė ir Vaidotas Stonkus

6. Jolanta Romančikovienė ir Vytautas Banys

Perspektyvioji grupė

1. Vida Antanavičienė ir Edvardas Laurinavičius

2. Violeta ir Redas Matulaičiai

3. Elė Kakanauskienė ir Rimantas Kupstys

4. Virginija Svotienė ir Juozas Zalatorius

5. Violeta ir Saulius Stripeikos

6. Onutė Dalsjo ir Vidmantas Bumbulis

7. Sandra Činskienė ir Rimantas Antušas

8. Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas

9. Birutė Miliauskienė ir Oskaras Bardziliauskas

10.Sigita Mickevičiūtė ir Saulius Jukna

11.Raisa Jarochina ir Viktoras Katarskis

12.Aniceta Zamailaitienė ir Algirdas Gailius

13.Akvilė Neimontaitė ir Rimantas Radimonas

14.Lolita Staniulytė ir Arvidas Vaišnoras

15.Sigita Stalmokė ir Žilvinas Baltmiškis/Roaldas Žiūra

16.Genovaitė ir Kęstas Sinskai

17.Ilona Vaišienė ir Romas Šarkauskas

18.Dovilė Jasaitienė ir Raimundas Budnikas

19.Asta ir Juventas Radziai

20.Vega Raustytė ir Vasilijus Saniukas

21.Stefa Zaleckienė ir Algis Strauka

22.Gitana Jančauskienė ir Artūras Gudas

23.Violeta Rauktienė ir Arvydas Motuzas

24.Onutė Sudžiūvienė ir Aivaras Andrijauskas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių miesto vienetų teniso pirmenybės-2013

Moterys

1. Vida Antanavičienė

2. Virginija Svotienė

3. Aistė Marija Pakarklytė

4. Elė Kakanauskienė

5. Asta Radzienė

6. Vega Raustytė

7. Tania Zaleckienė

8. Gitana Jančauskienė

9. Daiva Živatkauskienė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Senjorai

1. Virginijus Songaila

2. Edvardas Laurinavičius

3. Rimantas Kupstys

4. Arvydas Gečas

5. Algis Strauka

6. Aivaras Andrijauskas

7. Pranas Dunauskis

8. Rimantas Janušas

9. Juventas Radzys

10.Vasilijus Saniukas

11.Vytautas Zaleckis

12.Aurimas Banys

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių miesto moterų dvejetų teniso pirmenybės-2013

1. Vida Antanavičienė ir Elė Kakanauskienė

2. Asta Radzienė ir Daiva Živatkauskienė

3. Aistė Marija Pakarklytė ir Vega Raustytė

4. Sandra Činskienė ir Violeta Rauktienė

5. Gitana Jančauskienė ir Tania Zaleckienė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių miesto senjorų dvejetų pirmenybės-2013

1. Rimantas Kupstys ir Edvardas Laurinavičius

2. Raimundas Budnikas ir Liudas Varnelis

3. Vladas Ivanovas ir Vaclovas Pikturna

4. Rimantas Antušas ir Saulius Jukna

5. Juventas Radzys ir Romas Šarkauskas

6. Aleksas Ivanovas ir Vasilijus Saniukas

7. Vaidotas Jundulas ir Vaidotas Žukauskas

8. Žilvinas Baltmiškis ir Arvydas Motuzas

9. Artūras Gudas ir Renatas Žutautas

10.Stanislovas Rubežius ir Vytautas Zaleckis

11.Gintaras Jančauskas ir Orentas Strikaitis

12. Andrius Tribušininas ir jo draugas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono atidarymo mišrių dvejetų teniso turnyras - 2013

1. Aistė Marija Pakarklytė ir Rimantas Kupstys

2. Vega Raustytė ir Gabrielius Riškus

3. Dovilė Jasaitienė ir Raimundas Budnikas

4. Tania Zaleckienė ir Algis Strauka

5. Daiva Butėnienė ir Edvardas Laurinavičius

6. Aivaras Andrijauskas ir Aurimas Banys

7. Elė Kakanauskienė ir Viktoras Katarskis

8. Laima Ežerskienė ir Rimantas Antušas

9. Violeta Rauktienė ir Vytautas Zaleckis

10.Stefa Zaleckienė ir Ričardas Zaleckis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono atidarymo vienetų teniso turnyras - 2013

Moterys

1. Vida Antanavičienė

2. Aistė Marija Pakarklytė

3. Virginija Svotienė

4. Sandra Činskienė

5. Vega Raustytė

6. Gabija Užemeckaitė

7. Ieva Raibužytė

Vyrai

1. Virginijus Songaila

2. Liudas Varnelis

3. Gabrielius Riškus

4. Ksaveras Jančauskas

5. Sigitas Motuzas

6. Rimantas Kupstys

7. Lauris Laurinavičius

8. Aivaras Andrijauskas

9. Edvardas Laurinavičius

10.Žilvinas Baltmiškis

11. Algis Strauka

12.Artūras Gudas

13.Gintaras Jančauskas

14.Viktoras Katarskis

15.Remigijus Motuzas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono atidarymo pradedančiųjų teniso turnyras -2013

Moterys

1. Renata Kalganovienė

2. Edita Plataunienė

3. Giedrė Igarienė

4. Aušra Pakalnienė

5. Lauryna Jurkuvienė

6. Andromeda Augustienė

7. Renata Laivytė

8. Mantė Servienė

Vyrai

1. Gintaras Jančauskas

2. Algirdas Paulauskis

3. Valdas Lingys

4. Aurimas Banys

5. Aivaras Andrijauskas

6. Dovydas Daubaris

7. Andrius Budvytis

8. Darius Noreika

9. Arūnas Daubaris

10. Justas Kensminas

11. Eridanas Vavilovas

12. Andrejus Golubevas

13. Laurynas Šleinius

14. Liudas Platauna

15-16. Gvidas Kenstavičius

Egidijus Narmontas

17. Martynas Skirmantas

18. Mindaugas Bagdonas

19. Mantas Serva

20. Vilius Vičkačka

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasaros sezono atidarymo moterų ir vyrų dvejetai - 2013

Moterų dvejetai

1. Virginija Svotienė ir Ilona Vaišienė

2. Laima Ežerskienė ir Sandra Činskienė

3. Elė Kakanauskienė ir Daiva Butėnienė

4. Laima Norvilienė ir Dalia Motuzienė

5. Tania Zaleckienė ir Gitana Jančauskienė

Vyrų dvejetai

1. Vytautas Kibickas ir Mantas Serva

2. Rimantas Kupstys ir Stanislovas Rubežius

3. Edvardas Laurinavičius ir Viktoras Katarskis

4. Simonas Kakanauskas ir Gintaras Jančauskas

5. Gabrielius Riškus ir Eugenijus Smilgevičius

6. Artūras Gudas ir Arūnas Mockus

7. Algis Strauka ir Arvydas Motuzas

8. Vytautas Zaleckis ir Vaidotas Žukauskas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vasario 16-osios mišrių dvejetų teniso turnyras - 2013

1. Lauryna Jurkuvienė ir Vytautas Kibickas

2. Vida Antanavičienė ir Arvydas Gečas

3. Elė Kakanauskienė ir Ksaveras Jančauskas

4. Gitana Jančauskienė ir Simonas Kakanauskas

Dalyviai (vietos neišaiškintos)

Virginija Svotienė ir Algis Strauka

Daiva Butėnienė ir Rimantas Kupstys

Sandra Činskienė ir Viktoras Katarskis

Aistė Marija Pakarklytė ir Gabrielius Riškus

Vega Raustytė ir Gintaras Jančauskas

Tania Zaleckienė ir Žilvinas Baltmiškis

Ilona Vaišienė ir Rimantas Antušas

Asta Radzienė ir Vytautas Zaleckis

Indrė Abelkytė ir Dainoras Bagočius

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V. Giedraičio mišrių dvejetų teniso turnyras- 2012

1. Aistė Marija Pakarklytė ir Liudas Varnelis
2. Elė Kakanauskienė ir Žilvinas Baltmiškis
3. Sandra Činskienė ir Sigitas Motuzas

Dalyviai (vietos neišaiškintos)

Vida Antanavičienė ir Pranas Dunauskis
Stefa Zaleckienė ir Artūras Gudas
Dovilė Jasaitienė ir Raimundas Budnikas
Indrė Abelkytė ir Vasilijus Saniukas
Renata Vavilovienė ir Rimantas Antušas
Gitana Jančauskienė ir Edvardas Laurinavičius
Violeta Rauktienė ir Viktoras Katarskis
Laima Ežerskienė ir Vaclovas Meižys
Asta Radzienė ir Algis Strauka
Virginija Svotienė ir Juventas Radzys
Aleksas Ivanovas ir Gintaras Jančauskas
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono teniso vienetų pirmenybės 2012

Vyrų vienetai

1. Vytautas Kibickas
2. Tomas Vaišė
3. Ksaveras Jančauskas
4. Liudas Varnelis
5. Rimantas Kupstys
6. Gabrielius Riškus
7-8. Simonas Kakanauskas
Arvydas Gečas
9. Tomas Jucevčius
10.Edvinas Brasas
11.Vytautas Banys

Senjorų vienetai

1. Arvydas Gečas
2. Edvardas Laurinavičius
3. Liudas Varnelis
4. Saulius Jukna
5. Rimantas Kupstys
6. Vytautas Banys
7. Sigitas Motuzas
8. Rimantas Antušas
9. Virginijus Songaila
10.Algis Strauka
11.Arvydas Želvys
12.Artūras Gudas
13.Žilvinas Baltmiškis
14.Viktoras Katarskis
15.Stanislovas Rubežius
16.Juventas Radzys
17.Stasys Jucevičius
18.Arvydas Motuzas
19.Vytautas Zaleckis
20.Aleksas Ivanovas
21.Orentas Strikaitis

Moterų vienetai

1. Vida Antanavičienė
2. Aistė Marija Pakarklytė
3. Asta Radzienė
4. Elė Kakanauskienė
5. Sandra Činskienė
6. Vega Raustytė
7. Tania Zaleckienė
8. Violeta Rauktienė
9. Gitana Jančauskienė
10.Inga Motuzaitė
11.Indrė Abelkytė
12.Ilona Vaišienė
13.Renata Vavilovienė
14.Donata Mickevičiūtė
15. Dalia Motuzienė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono mišrių dvejetų teniso pirmenybės 2012

1. Laima Ežerskienė ir Edvardas Laurinavičius
2. Virginija Svotienė ir Žilvinas Baltmiškis
3. Aistė Pakarklytė ir Arvydas Gečas
4. Tania Zaleckienė ir Rimantas Kupstys
5. Dovilė Jasaitienė ir Rimantas Antušas
6. Elė Kakanauskienė ir Juventas Radzys
7. Vida Antanavičienė ir Gintaras Jančauskas
8. Stefa Zaleckienė ir Stasys Alimas
9. Rita Goštautienė ir Arvydas Motuzas
10.Violeta Rauktienė ir Pranas Dunauskis
11.Indrė Abelkytė ir Vacys Meižys
12.Vega Raustytė ir Ričardas Zaleckis
13.Asta Radzienė ir Vytautas Zaleckis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

Telšių rajono moterų dvejetų teniso pirmenybės 2012

1. Rita Goštautienė ir Indrė Abelkytė
2. Elė Kakanauskienė ir Vega Raustytė
3. Vida Antanavičienė ir Tania Zaleckienė
4. Virginija Svotienė ir Daiva Butėnienė
5. Stefa Zaleckienė ir Dalia Motuzienė
6. Aistė Pakarklytė ir Dovilė Jasaitienė
7. Laima Norvilienė ir Violeta Rauktienė
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono vyrų dvejetų teniso pirmenybės 2012

1. Ksaveras Jančauskas ir Vasilijus Saniukas
2. Vytautas Kibickas ir Ričardas Zaleckis
3. Simonas Kakanauskas ir Vaidotas Jundulas
4. Liudas Varnelis ir Elijus Noreika
5. Gvidas ir Arvydas Motuzai
6. Rimantas Kupstys ir Gintaras Jančauskas
7. Algis Strauka ir Juventas Radzys
8. Saulius Jukna ir Artūras Gudas
9. Edvardas Laurinavičius ir Pranas Dunauskis
10.Romas Šarkauskas ir Orentas Strikaitis
11.Sigitas Motuzas ir Aleksas Ivanovas
12.Gabrielius Riškus ir Vytautas Zaleckis
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Šeimų dvejetų turnyras "Telšiai - 2012"

1. Gitana Jančauskienė ir Ksaveras Jančauskas
2. Elė Kakanauskienė ir Simonas Kakanauskas
3. Inga Motuzaitė ir Sigitas Motuzas
4. Aldona Motuzienė ir Titas Motuzas
5. Diana Riškienė ir Gabrielius Riškus
6. Kevinas Jančauskas ir Gintaras Jančauskas
7. Asta Radzienė ir Aušrius Radzys
8. Greta Jucevičiūtė ir Tomas Jucevičius
9. Renata Antušaitė-Vavilovienė ir Rimantas Antušas
10.Dovydas Daubaris ir Arūnas Daubaris
11.Sandra Činskienė ir Adrijus Činskis
12.Valdonė Šarkienė ir Gvidas Šarkis
13.Modestas Gudas ir Artūras Gudas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   

Respublikinis mišrių porų turnyras "Telšiai-2012" Mero taurei laimėti

1. Odeta Naujokaitytė ir Tomas Vaičiukynas
2. Sonata Jurkševičienė ir Vaidotas Stonkus
3. Rūta Kaikarienė ir Liudas Varnelis
4. Vida Antanvičienė ir Virginijus Songaila
5. Daiva Butėnienė ir Vytautas Kibickas
6. Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai
7. Violeta Matulaitienė ir Vidmantas Bumbulis
8. Diana Girdzijauskienė ir Elijus Noreika
9. Lina Pavilionytė ir Viktoras Katarskis
10.Virginija Svotienė ir Saulius Jukna
11.Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas
12.Violeta ir Saulius Stripeikos
13.Genovaitė ir Kęstas Sinskai
14.Elė Kakanauskienė ir Edvardas Laurinavičius
15.Gabija Jurgaitytė ir Vitalijus Podlužnas
16.Birutė Miliauskienė ir Žydrūnas Girdzijauskas
17.Aistė Pakarklytė ir Rimantas Kupstys
18.Raimonda Genienė ir Arvidas Vaišnoras
19.Tania Zaleckienė ir Arvydas Gečas
20.Sigita Stalmokė ir Roaldas Žiūra
21.Daiva Pelegrimienė ir Algis Budrys
22.Sandra Činskienė ir Žilvinas Baltmiškis
23.Aušra ir Vidas Kavaliauskai
24.Violeta Rauktienė ir Romas Šarkauskas
25.Jurga ir Jonas Buteniai
26.Sigita Mickevičiūtė ir Vaidotas Jundulas
27.Gitana Jančauskienė ir Algis Strauka
28.Jolanta ir Egidijus (Jurbarkas)
29.Dalia Motuzienė ir Juventas Radzys
30.Onutė ir Aurelijus Sūdžiai
31.Vega Raustytė ir Vytautas Zaleckis
32.Ilona Vaišienė ir Arvydas Motuzas
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2012 metų vasaros sezono pirmamečių teniso turnyras

Vyrai
1. Valdas Lingys
2. Aivaras Andrijauskas
3. Rimantas Janušas
4. Gintaras Jančauskas
5. Dovydas Baublys
6. Vytautas Abelkis
7. Richardas Viršila
8. Irmantas Kaubrys
9. Eridanas Vavilovas
10. Darius Noreika
11. Liudas Platauna
12. Egidijus Narmontas

Moterys 
1. Valdonė Šarkienė
2. Lauryna Jurkuvienė
3. Edita Plataunienė
4. Renata Laivytė
5. Vilma Adumanytė
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    

2012 metų atviras Telšių rajono teniso sezono mišrių dvejetų turnyras

1. Asta Radzienė ir Rimantas Kupstys
2. Sandra Činskienė ir Liudas Varnelis
3. Elė Kakanauskienė ir Viktoras Katarskis
4. Vega Raustytė ir Edvardas Laurinavičius
5. Laima Ežerskienė ir Artūras Gudas
6. Violeta Rauktienė ir Arvydas Gečas
7. Gitana Jančauskienė ir Algis Strauka
8. Dalia ir Arvydas Motuzai
9. Daiva Butėnienė ir Romas Šarkauskas
10. Ilona Vaišienė ir Vacys Meižys
11. Tania ir Vytautas Zaleckiai
12. Stefa ir Ričardas Zaleckiai
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2012 metų atviras Telšių rajono teniso sezono atidarymo dvejetų turnyras


Moterų dvejetai
1. Elė Kakanauskienė ir Dovilė Jasaitienė
2. Vega Raustytė ir Indrė Abelkytė
3. Daiva Butėnienė ir Violeta Rauktienė
4. Tania Zaleckienė ir Gitana Jančauskienė
5. Laima Norvilienė ir Nomeda Savickaitė

Vyrų dvejetai
1. Virginijus Songaila ir Eugenijus Smilgevičius
2. Rimantas Kupstys ir Viktoras Katarskis
3. Saulius Jukna ir Romas Šarkauskas
4. Algis Strauka ir Vaidotas Jundulas
5. Rimantas Antušas ir Gabrielius Riškus
6. Liudas Varnelis ir Vytautas Zaleckis
7. Vytautas Banys ir Pranas Dunauskis
8. Edvardas Laurinavičius ir Gintaras Jančauskas
9-10. Simonas Kakanauskas ir Stanislovas Rubežius
Arvydas Gečas ir Remigijus Motuzas
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
2012 metų atviras Telšių rajono teniso sezono atidarymo vienetų turnyras

Moterys
1. Vida Antanavičienė
2. Virginija Svotienė
3. Elė Kakanauskienė
4. Vega Raustytė
5. Gitana Jančauskienė
6. Stefa Zaleckienė

Vyrai
1. Simonas Kakanauskas
2. Tomas Vaišė
3. Ksaveras Jančauskas
4. Arvydas Gečas
5. Virginijus Songaila
6. Rimantas Kupstys
7. Edvardas Laurinavičius
8. Algis Strauka
9. Eugenijus Smilgevičius
10. Gabrielius Riškus
11. Ričardas Zaleckis
12. Vacys Meižys
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    
2012 metų Vasario 16-osios mišrių dvejetų teniso turnyras

1. Aistė Marija Pakarklytė ir Liudas Varnelis
2. Elė Kakanauskienė ir Arvydas Gečas
3. Vida Antanavičienė ir Žilvinas Baltmiškis
Dalyviai (vietos neišaiškintos)
Tania Zaleckienė ir Edvardas Laurinavičius
Virginija Svotienė ir Viktoras Katarskis
Ilona Vaišienė ir Vytautas Zaleckis
Daiva Živatkauskienė ir Rimantas Kupstys
Asta Radzienė ir Vasilijus Saniukas
Vega Raustytė ir Raimundas Budnikas
Stefa Zaleckienė ir Rimantas Antušas
Dalia Motuzienė ir Algis Strauka
Rita Goštautienė ir Vacys Meižys
Ričardas Zaleckis ir Virginijus Songaila
Arvydas Motuzas ir Aleksas Ivanovas
Juventas Radzys ir Orentas Strikaitis
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    

2011 metų Telšių mišrių dvejetų teniso turnyras V. Giedraičiui atminti

1. Elė Kakanauskienė ir Rimantas Kupstys
2. Stefa Zaleckienė ir Saulius Jukna
3. Vida Antanavičienė ir Algis Strauka
Dalyviai (vietos neišaiškintos)
Ilona Vaišienė ir Sigitas Motuzas
Rita Goštautienė ir Žilvinas Baltmiškis
Romanas Vaičaitis ir Anatolijus Šydeikis 
Vega Raustytė ir Vasilijus Saniukas
Aistė Marija Pakarklytė ir Rimantas Antušas
Stasys Alimas ir Vytautas Zaleckis
Violeta Rauktienė ir Edvardas Laurinavičius
Tania Zaleckienė ir Vacys Meižys
Laima Ežerskienė ir Arvydas Motuzas
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2011 metų Telšių rajono mišrių dvejetų varžybos

1. Tania Zaleckienė ir Edvardas Laurinavičius
2. Asta Radzienė ir Vytautas Banys
3. Vida Antanavičienė ir Artūras Gudas
4. Daiva Butėnienė ir Rimas Kupstys
Dalyviai (vietos neišaiškintos)
Stefa Zaleckienė ir Rimantas Antušas
Dalia ir Arvydas Motuzai
Violeta Rauktienė ir Juventas Radzys
Laima Ežerskienė ir Vacys Meižys
Virginija Svotienė ir Pranas Dunauskis
Elė Kakanauskienė ir Elijus Noreika
Daiva Živatkauskienė ir Sigitas Motuzas
Vega Raustytė ir Saulius Jukna
Laima Norvilienė ir Vaidotas Jundulas
Dovilė Jasaitienė ir Algis Strauka
Aleksas Ivanovas ir Stanislovas Rubežius
Vytautas ir Ričardas Zaleckiai

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2011 metų Telšių rajono vyrų dvejetų varžybos

1. Ksaveras Jančauskas ir Juventas Radzys
2. Rimantas Kupstys ir Pranas Dunauskis
3. Edvardas Laurinavičius ir Artūras Gudas
4. Eugenijus Smilgevičius ir Vaidotas Žukauskas
5. Arvydas Gečas ir Vytautas Banys
6. Simonas Kakanauskas ir Aras Brasas
7. Liudas Varnelis ir Arvydas Motuzas
8. Raimundas Budnikas ir Edvinas Brasas
9. Romas Šarkaukskas ir Viktoras Katarskis
10. Algis Strauka ir Vladas Ivanovas
11. Virginijus Songaila ir Vytautas Zaleckis
12. Rimantas Antušas ir Ričardas Zaleckis
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2011 metų Telšių rajono moterų dvejetų varžybos 

1. Aistė Marija Pakarklytė ir Virginija Svotienė
2. Laima Ežerskienė ir Elena Kakanauskienė
3. Vega Raustytė ir Vida Antanavičienė
4. Tania Zaleckienė ir Rita Goštautienė
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2011 metų Telšių rajono asmeninės teniso pirmenybės

MOTERYS
1. Vida Antanavičienė
2. Aistė Marija Pakarklytė
3. Tania Zaleckienė
4. Asta Radzienė
5. Violeta Rauktienė
6. Stefa Zaleckienė
7. Dovilė Jasaitienė
8. Ilona Vaišienė
9. Auksė Beatričė Katarskytė
10. Renata Laivytė

VYRAI 
1. Ksaveras Jančauskas
2. Liudas Varnelis
3. Rimantas Kupstys
4. Virginijus Songaila
5. Sigitas Motuzas
6. Simonas Kakanauskas
7. Saulius Jukna
8. Kristijonas Budnikas
9. Edvardas Laurinavičius
10. Arvydas Gečas
11. Vytautas Banys
12. Rimantas Antušas
13. Algis Strauka
14. Arvydas Želvys
15. Artūras Gudas
16. Elijus Noreika
17. Žilvinas Baltmiškis
18. Tomas Jucevičius
19. Vaclovas Meižys
20. Pranas Dunauskis
21. Edvinas Brasas
22. Stasys Rubežius
23. Viktoras Katarskis
24. Juventas Radzys
25. Stasys Jucevičius
26. Vytautas Zaleckis
27. Remigijus Motuzas
28. Aras Brasas
29. Ričardas Zaleckis
30. Arvydas Motuzas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Respublikinis mišrių dvejetų teniso turnyras "Telšiai-2011"

1. Sonata Jurkševičienė ir Vaidotas Stonkus
2. Aistė Marija Pakarklytė ir Liudas Varnelis
3. Genovaitė ir Kęstas Sinskai
4.Rita Goštautienė ir Sigitas Motuzas
5. Gitana ir Ričardas Mėgelaičiai
6. Lilija Kojelienė ir Edvardas Laurinavičius
7. Elena Kakanauskienė ir Rimantas Kupstys
8. Aušra ir Vidas Kavaliauskai
9. Laima Ežerskienė ir Vacys Pikturna
10. Virginija Svotienė ir Juozas Zalatorius (atsisakė dėl traumos)
11. Eitvydė Helmienė ir Arvidas Vaišnoras
12. Vaida Bernatavičiūtė ir Rimas Radimonas
13. Gabija Jurgaitytė ir Vitalijus Podlužnas
14. Stefa Zaleckienė ir Rimantas Antušas
15. Daiva Butėnienė ir Vytautas Banys
16. Ilona Vaišienė ir Artūras Gudas
17. Asta ir Juventas Radziai
18. Laima Norvilienė ir Žilvinas Baltmiškis
19. Tania ir Vytautas Zaleckiai
20. Vega Raustytė ir Ričardas Zaleckis             

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Telšių šeimų tunyras "Telšiai-2011"

1. Elė Kakanauskienė ir Simonas Kakanauskas
2. Stasys Jucevičius ir Tomas Jucevičius
3. --------- (neskirta)
4. Vytautas Banys ir Gediminas Banys
5. Ksaveras Jančauskas ir Kevinas Jančauskas
6. Aras Brasas ir Edvinas Brasas
7. Ilona Vaišienė ir Tomas Vaišė
8. Viktoras Katarskis ir Auksė Beatričė Katarskytė
9. Juventas Radzys ir Aušrius Radzys
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Telšių rajono mišrių dvejetų turnyras "Socialdemokratų taurė-2011"

1. V.Svotienė ir E.Laurinavičius
2. E.Kakanauskienė ir A.Gečas
3. L.Ežerskienė ir R.Kupstys
Dalyviai (vietos neišaiškintos)
L.Norvilienė ir J.Radzys
S.Zaleckienė ir D.Bagočius
R.Goštautienė ir O.Strikaitis
V.Zaleckis ir R.Zaleckis
D.Butėnienė ir V.Meižys
T.Zaleckienė ir V.Jundulas
A.Pakarklytė ir R.Budnikas
D.Motuzienė ir A.Motuzas
V.Antanavičienė ir R.Šarkauskas
V.Raustytė ir S.Motuzas
S.Činskienė ir R.Antušas
I.Vaišienė ir V.Saniukas 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2010 metų Telšių rajono mišrių dvejetų varžybų nugalėtojai

1. L. Norvilienė ir R. Kupstys
2. V. Antanvičienė ir A. Strauka
3. D. Butėnienė ir V. Saniukas
Dalyviai (vietos neišaiškintos)
R.Goštautienė ir R.Budnikas
E.Kakanauskienė ir V.Jundulas
T.Zaleckienė ir V.Zaleckis
S.Motuzas ir V.Svotienė
S.Činskienė ir E.Laurinavičius
D.Motuzienė ir A.Motuzas
S.Zaleckienė ir K.Jančauskas
I.Vaišienė ir A.Antušas
V.Raustytė ir V.Meižys
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2010 metų Telšių rajono moterų ir vyrų dvejetų varžybos

Moterų dvejetai

1. V.Svotienė ir R.Goštautienė
2. V.Anatanvičienė ir E. Kakanauskienė
3. A. Pakarklytė ir S.Činskienė
4. S.Zaleckienė ir T.Zaleckienė
5. L.Ežerskienė ir V.Rauktienė
6. D.Butėnienė ir V.Raustytė

Vyrų dvejetai

1. S.Motuzas ir T.Motuzas
2. R.Budnikas ir K.Budnikas
3. R.Šarkauskas ir D.Bagočius
4. E.Laurinavičius ir V.Meižys
5. V.Songaila ir J.Radzys
6. V.Saniukas ir A.Strauka
7. A.Gudas ir V.Zaleckis
8. R.Antušas ir R.Zaleckis
9. A.Gečas ir A.Motuzas
10. R.Kupstys ir R.Motuzas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


2010 metų Telšių rajono asmeninės teniso pirmenybės

Vyrai (A grupė)

1.  V.Songaila
2.  L.Varnelis
3.  E.Laurinavičius
4.  R.Kupstys
5.  A.Gečas
6.  V.Banys
7.  R.Šarkauskas
8.  A.Želvys
9.  R.Budnikas
10. S.Jukna
11. R.Antušas
12. A.Strauka
13. K.Budnikas
14. V.Jundulas
15. S.Rubežius
16. R.Laukys
17. A.Gudas
18. E.Noreika
19. P.Dunauskas
20. Ž.Baltmiškis
21. V.Katarskis
22. A.Valatka
23. V.Meižys
24. A.Monkus

Vyrai (B grupė)

1. K.Jančauskas
2. S.Kakanauskas

Moterys (A grupė)

1. V.Svotienė
2. V.Antanavičienė
3. S.Zaleckienė
4. E.Kakanauskienė
5. A.Radzienė
6. L.Ežerskienė
7. T.Zaleckienė
8. V.Raustytė

Moterys (B grupė)

1. A.M.Pakarklytė
2. M.Kakanauskaitė
3. S.Činskienė
4. R.Vavilovienė
5. D.Jasaitienė
6. A.Gečaitė
7. V.Rauktienė
8. I.Vaišienė
9. A.Katarskytė

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2010 metų Telšių šeimų turnyras 

1.     R.Laurinavičius ir E. Laurinavičius
2.     V.Varnelis ir L.Varnelis 
3.     A.Gečaitė ir A.Gečas
4.     E.Kakanauskienė ir S.Kakanauskas
5.     M.Meižys ir V.Meižys
6.     A.B.Katarskytė ir V.Katarskis
7.     G.Banys ir V.Banys
8.     E.Brasas ir A.Brasas
9.     G.Motuzas ir D.Motuzienė
10.   T.Vaišė ir I.Vaišienė
11-12.T.Jucevičius ir S.Jucevičius
A.Strikaitis ir O.Strikaitis